Hakkımızda

2000 yılında endüstri ürünleri tasarımcısı Banu Şahin tarafından kurulan firmamız büyüyerek kendi markası olan “1Fark”‘ı yaratmıştır.

B Tasarım& İç Mimari olarak kendi tasarımlarımızın prototiplerini ve üretimlerini kendi atölyemizde yapabilme imkanımız bulunmaktadır. “1Fark” markasının tüm tasarım ve üretimi kendi bünyemizde bulunan maket atölyesinde 3D yazıcı ve lazer kesim ve atölye ekipmanları sayesinde hizmetinize sunulmaktadır.

Özel günlerinizde; size özel sürprizler ve organizasyonlarla hayallerinizi gerçek kılmak için tüm yaratıcılığımızı sizlere sunmaktayız.

Doğum gününden bebek kutlamasına, özel günlerinizden düğün organizasyonunuza kadar size özel konseptler yaratmak için çalışmakla kalmayıp; size özel tasarımlar üretmekteyiz.

Üretim Hakkında

Manifestomuz doğaya ve insana saygılı üretim yapmak olup; kullandığımız malzemelerde ve üretim yöntemlerinde doğaya uyumlu teknikleri tercih etmekteyiz.

Bu sebeple ağırlıklı olarak kullandığımız malzemeler ahşap ve türevleri olan; MDF, sıkıştırılmış kağıt, cam gibi malzemeler olup; genellikler herhangi bir toksit bir işleme tabii tutulmamadan ham haliyle satışa sunulmaktadır.

Ürünlerimizde kullanılan koruyucu ve boyalar tamamen su bazlıdır.

Kendi bünyemizde bulunan

  • Mini atölyemiz
  • Lazer kesim makinemiz
  • 3 boyutlu yazıcılarımız
  • Folyo kesim makinemiz
  • Plotterlarımız

sayesinde her türlü ahşap ve türevleri, plexiglass, deri, kumaş ve plastik üretimi yapma şansına sahibiz.